За новими правилами субсидії зможуть отримати утричі більше львів'ян

Головні Новини за 04 березняІрина Ващишин, 4 березня 2015, 19:33 3381 0
дивіться також

У районних відділах соцзахисту вже зараз очікують, що за субсидіями звернеться значно більше львів'ян, аніж дотепер. Адже порядок призначення державної допомоги суттєво спростили через зростання комунальних тарифів. 

«Планується зменшити кількість тих людей, які не мали права на субсидію. Які саме вони будуть, поки що не хочеться говорити, щоб когось не обнадіяти. Але люди, які раніше не мали права на субсидію, тепер її отримають», - зазначив начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Допомогу на комунальні платежі зможуть отримувати навіть безробітні містяни, а також ті, хто доглядає інвалідів. Субсидії передбачені і для людей, які не мають власного житла, натомість, його орендують. Щоправда, при цьому має бути договір оренди. 

Якщо ж мешканець має у власності дві квартири або автомобіль, на відміну від попередніх правил, зараз перешкодою для отримання субсидій це вже не буде.

Ще одне нововведення – субсидії тепер оформлятимуть не на півроку, а одразу на рік. Але приходити у відділи соцзахисту для цього вже не потрібно. У квітні кожна сім'я отримає поштою заяву на державну допомогу та декларацію про доходи. Їх потрібно буде заповнити і також поштою відправити до субсидійного відділу. 

«Заяву та декларацію про доходи мешканці мають заповнити без довідок про доходи і без жодних нарахувань. А ми вже будемо призначати субсидії. Але якщо мешканець задекларує неправдиві дані про майно чи доходи, він заплатить штраф у подвійному розмірі від призначеної субсидії», - пояснила начальник Галицького відділу соцзахисту Марія Подоляк. 

У Львові зараз субсидії отримують 18 тисяч сімей. Через значне подорожчання комунальних тарифів таких отримувачів державної допомоги може утричі побільшати. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук