За рішенням суду РФ має заплатити переселенці з Луганська €35 тис. компенсації

Жінка в суді домоглася відшкодування збитків через збройну агресію Росії проти України

Російська Федерація має заплатити вимушеній переселенці з нині непідконтрольного українській владі Луганська 35 тис. євро в якості компенсації моральної шкоди. Таке рішення ухвалив Старобільський районний суд Луганської області, повідомляє Всеукраїнський громадський рух «Сила права».

Зокрема, суд розглянув позовну заяву Ірини Калініної, вимушеної переселенки з окупованого Луганська, до Російської Федерації щодо компенсації збитків, завданих збройною агресією РФ проти України і окупацією частини території України.

Крім того, своєю ухвалою суд наклав арешт на право вимоги за договором, яким у 2013 році було оформлено отримання трьох мільярдів доларів російського кредиту, і заборонив Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України, Національному банку України, Державному казначейству України, іншим органам державної влади, їх посадовим особам вчиняти будь-які дії, пов’язані із здійсненням платежів за державним зовнішнім запозичення України перед Російською Федерацією в сумі позовних вимог потерпілій.

Нагадаємо, згідно з даними Мінсоцполітики, в Україні станом на 19 червня було 1586709 вимушених переселенців або 1276743 сім'ї з Донбасу і Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук