Загроза смороду: найбільші підприємства у Львові не очистили свої стоки

Якщо цього не буде зроблено, місто «відріже» їх від каналізації

Загроза смороду: найбільші підприємства у Львові не очистили свої стоки
фото Zbruc

Усі підприємства, які не модернізують своїх очисних споруд до кінця 2015 року, «відріжуть» від міської каналізації. Про це в четвер, 28 травня, на нараді із львівськими підприємствами харчової промисловості повідомив заступник міського голови Львова Володимир Шевчук.

Із 13 промислових гігантів, які працюють у місті, додав він, сім цього року ще не провели належних заходів щодо очищення своїх стічних вод.

«Ми говоримо про такі підприємства, як «Світоч», «Перша приватна броварня», «Концер Хлібпром», «Геос-Львів», «Галичфарм» та «Барком». Вони ще мають час до кінця року. І хочу сказати, що ми в цьому питанні будемо принципові. Використовуватимемо всі важелі і спонукання і примусу, будемо навіть звертатися у прокуратуру, бо починається літо, буде спека, і будь-які понаднормові викиди знову можуть спричинити неприємний запах у місті», – наголосив Володимир Шевчук.

«Ми наполягаємо на тому, щоб усі підприємства до 1 січня 2016 року привели свої стоки до нормативних вимог, оскільки договори на понаднормовий скид забруднювальних ревочин більше переукладатися не будуть», – зазначив директор ЛКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

За його словами, останнім часом найбільшим порушником є компанія «Світоч». «Чесно кажучи, для мене ситуація не зрозуміла, бо вони вже давно добудували свою очисну станцію, але так і не ввели її в експлуатацію, чомусь. За останніх 3 місяці «Світоч» 12 разів перевищував норму викиду забруднювальних речовин», – додав Валентин Вольський.

Тим часом компанія «Ензим», з якою найчастіше асоціювали неприємний запах у місті, як повідомили посадовці, провела найбільшу модернізацію своїх очисних споруд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук