Зеленський пообіцяв оплатити штраф хмельницької кав’ярні, де він порушив карантин

Президент Володимир Зеленський заявив, що добровільно відшкодує кав'ярні у Хмельницькому, у якій він порушив карантин, вартість штрафу за порушення карантину.

Зеленський заявив, що заплатить кав'ярні незважаючи те, яким буде рішення суду.

«Як громадянин України відчуваю свою відповідальність за порушення карантину в Хмельницькому. Добровільно сплачу на рахунок закладу харчування суму, яка співвідносна з сумою штрафу. Водночас у разі винесення судом рішення про притягнення мене до адміністративної відповідальності виконаю його, як це передбачено законом України», – запевнив президент.

Нагадаємо, 3 червня Зеленський порушив карантин у Хмельницькому. Він, разом із делегацією, до якої, зокрема, входив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, відвідав кав’ярню, хоча прийом відвідувачів всередині закладу на той час був заборонений.

Через тиждень поліція виписала Зеленському та іншим відвідувачам штраф. Однак суддя хмельницького суду не зміг його оштрафувати. Відтак суддя попросив роз’яснення у Верховного суду, бо президент за Конституцією має недоторканність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук