Жити по-новому

Українська влада винайшла нове свято - річницю окупації Криму

БлогиБогдан Яременко , 24 вересня 2015 172
Богдан Яременко
Дипломат, громадський діяч, голова правління БФ «Майдан закордонних справ»

Життя по-новому, напевно, передбачає і нові важливі червоні дати календаря. Нікуди не подінешся - так влаштований світ і багато урочистих святкових заходів приурочуються до важливих річниць і дат. Ось і українська влада, в особі наразі не встановлених представників адміністрації президента і секретаріату Верховної Ради винайшли нове свято - річницю окупації Криму.

Пояснюю. Весною цього року в двох комітетах Верховної Ради відбулися слухання, присвячені проблемам, пов"язаним з анексією Криму. Логічним продовженням цієї роботи мали стати загальні парламентські слухання на цю тему, які наприкінці весни задумувалися на кінець літа, початок осені цього року.

Ми, Майдан ЗС, люди послідовні, але терплячі і вічливі. Тому почекали середини вересня і поцікавились - так де ж, вони - парламентські слухання? Відповідь здалась нам цілком шокуючою: в парламенті нам повідомили, що і на їх думку, і на думку адміністрації президента зараз немає можливості цим займатися (руки не доходять, напевно, виборами зайняті), тому слухання краще приурочити черговій річниці анексії...

Дата нова. Але живемо по-старому. Жінок любимо до 8 березня, ветеранів - до 8 травня, а Крим - з 20 лютого по 16 березня. В цій країні ще так багато чого треба змінити. А перед тим - ще так багато кого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук