Журналісти відразу трьох львівських ЗМІ отримали премії «Честь професії»

Журналісти відразу трьох львівських ЗМІ отримали премії «Честь професії»
Журналістка НТА Ірина Скіць, журналістка ZAXID.NET Мар'яна Вербовська та редакторки видання «Наші гроші. Львів» Наталя Онисько та Олександра Губицька

У Києві 15 травня відбулося нагородження переможців найбільшого українського конкурсу у сфері журналістики «Честь професії». Серед цьогорічних переможців – журналістки трьох львівських ЗМІ: антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів», телеканалу НТА і ZAXID.NET.

Зокрема, журналістка ZAXID.NET Мар’яна Вербовська перемогла у номінації «Найкраще подання складної теми». Вона отримала нагороду за репортаж «Вода близько. Чотири мультимедійні історії людей, які страждають від зміни клімату».

Телесюжет журналістки НТА Ірини Скіць про медичне сміття, який вийшов у рамках проекту «Правда. Розслідування» на телеканалі НТА, був визнаний «Найкращим матеріалом на локальну тему» у межах номінації «Найкраще подання складної теми».

Журналістка НТА Ірина Скіць отримала нагороду «Честь професії-2018»

Розслідування «Патріоти з піхоти» журналісток антикорупційного видання «Наші гроші. Львів» Наталії Онисько та Олександри Губицької отримала нагороду за «Найкраще подання резонансного матеріалу на локальну тему» у межах номінації «Найкраще подання резонансної теми».

Журналістки видання «Наші гроші. Львів» отримали нагороду за масштабне розслідування про зловживання у львівській Академії сухопутних військ

Зазначимо, «Честь професії» – незалежний професійний конкурс, побудований на тих самих засадах, що й найкращі професійні журналістські конкурси у світі на кшталт Пулітцерівської премії в США.

Конкурс проводиться від 2010 року. Організатори «Честі Професії» – Українська Асоціація Медіа Бізнесу та Незалежна Асоціація Телерадіомовців (НАМ) за підтримки проекту «У-медіа».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук