Звідки взявся неприємний запах у місті

Запах в місті

Головні новини за 23 липняНовини Львова, 23 липня 2012, 21:13 734 0

Щодня на цьому підприємстві утворюється 2 тисячі кубометрів стічних вод. За словами керівництва, до міської каналізації потрапляє лише очищена вода.

Та водночас, як погоджуються на ЕНЗИМІ, у їхніх стічних водах рівень концентрації шкідливих речовин перевищує норму у декілька разів.

А ще додають, що утворюватись сморід через це у місті не може.

Справді, каналізаційні мережі, якими стікають нечистоти з підприємства прокладені на околиці міста. Зокрема на вулиці Богданівській. Та якщо на підприємстві неприємного запаху не відчувають, тутешні мешканці вікон в домівках не відчиняють.

Відкривають каналізаційний люк, черпають звідти воду. Сьогодні практично прозора. Та вранці і вночі, кажуть чоловіки, коли швидше за все спускають воду на підприємстві, найсильніше відчувається нестерпний запах, вода іншого кольору.

Результати аналізу стоків, які робив “Львівводоканал”, також підтверджують, саме через ці стічні води, у яких значно перевищена кількість шкідливих речовин, нестерпно пахне у місті.

Неприємний запах з’явився у місті ще 2 роки тому, але підприємство увесь цей час нічого не робить - стверджують у мерії.

“Львівводоканал” попередив підприємство: якщо ситуації там не виправлять, доступ до каналізації їм перекриють. А можливо вимагатимуть і закриття заводу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук