SWIFT і Босфор

І потрібні результати реформ

БлогиВіталій Бала , 20 травня 2015 127
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Заява Секретаря РНБО Олександра Турчинова щодо посилення санкцій проти Росії, зокрема,відключення російської фінансової системи від системи SWIFT та заборона проходу військових кораблів через Босфор, а такох можливість розміщення елементів системи ПРО США на території України необхідно включити першими пунктами у всі заяви стосовно Донбасу, Криму українським політикам.

Виконувати Мінські домовленості Росія не буде і в першу чергу це стосується виведення своїх військ, техніки та встановлення контролю з боку України на україно-російському кордоні в Донецькій та Луганській областях.

Президент Порошенко правий,коли в своєму інтерв'ю назвав дві умови миру, про що я неодноразво говорив, саме ці два пункти домовленостей у Мінську для України є ключовими у вирішенні ситуації на Донбасі. Не виконання цих пунктів потрібно весь час нагадувати Росії і нашим західним партнерам, бажано щодня, щоб їм "набридло". Тоді можна порушити питання санкцій і добиватись їх посилення, включно з відключенням Росії від системи SWIFT.

P.S. Але не менш важливим аргументом з боку України, крім виконання своїх забовязань з мінських домовленостей, будуть реальні результати реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук