00:30 ночі

БлогиЮрій Фінклер , 8 вересня 2014 296
Юрій Фінклер
Журналіст-фрілансер. Мешкає у Львові.

Інші блоги автора

Те, про що можна було лише здогадуватись, стало очевидним: путлєр — параноїк. Про власну хворобу він розповів сам, розповів добровільно, відверто зізнавшись в тому, що має бажання “взяти” Київ. І “взяти” він його хоче за два тижні. І сказав він це не будь-кому — а президентові Єврокомісії.

Психіатри скажуть, що параноїдальна шизофренія лікується довго і заплутано. Чесні психіатри скажуть, що параноїдальна шизофренія в принципі не лікується. По-перше, тому, що параноїки не вважають себе хворими і не звертаються до лікаря. По-друге, тому, що схеми лікування як такої не існує.

Посада путлєра і ядерний статус його країни перетворює путлєрівську параноїдальну шизофренію  із медичного феномену на соціальну катастрофу всесвітнього масштабу.

Віднині путлєр — терорист, який підлягає фізичному знищенню. Путлєр зараз має стати ціллю номер один, до ліквідації якої повинні долучитись спецслужби усіх демократичних країн світу.

Путлєра треба знищити, інакше путлєр знищить світ. Знищить швидко і з посмішкою.

Операція з ліквідації терориста Усами Бен Ладена маркувалась воєнним терміном “00.30 ночі”. Пізно, темно, але ще не страшно, ще не морок, ще не глупа ніч... Чим раніше прийде історична для світу ніч знищення терориста путлєра, тим спокійнішим цей світ буде.

Втім, байдуже, як називатиметься операція з ліквідації путлєра. Головне — щоб Земля зустріла ранок, щоб людство прокинулось живим, а не огорнутим у смертельний ядерний пил через бажання одного маніакального ідіота.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук