10 цінних дерев у Львові визнають пам’ятками природи

СуспільствоОрися Шиян, 24 лютого 201612370

Управління екології та благоустрою Львівської міської ради розпочало роботу над розширенням природно-заповідного фонду у Львові. Це допоможе зберегти окремі унікальні зелені насадження, що мають особливе природоохоронне, наукове і естетичне значення.

Серед дерев, які пропонують оголосити пам’ятками природи у Львові, є бук на площі Святого Юра, чотири дерева гінкго на Франка, 122, Шота Руставелі, 5, на території школи № 9 та на території Львівського університету ветеринарної медицини та біотехнологій; дуби на вул. Вернадського, 8 та біля головного корпусу «Львівської політехніки», сосна Веймутова (біля обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру вул. Коновальця, 47), та метасаквої біля головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка та на території центру творчості дітей та юнацтва Галичина біля озера, передає прес-служба ЛМР.

Дуб великоплідний біля головного корпусу «Львівської політехніки» (фото ЛМР)

«Ці дерева є рідкісними для Львова, деякі з них завезені з інших частин планети, а відтак є екзотами, важливими для збереження в природоохоронних, естетичних та пізнавальних цілях. Окрім цього, такі дерева як бук та дуб досягли значного віку, а відтак – і розмірів. Оголошення цих дерев пам’ятками природи дозволить обмежити діяльність, яка б змогла призвести до пошкодження чи знищення, та зберегти їх для майбутніх поколінь», – зазначають у міському управлінні екології.

Зараз у Львові є 19 об’єктів-пам’яток природи.

Управління екології та благоустрою закликає мешканців Львова подавати свої пропозиції дерев, які можуть бути оголошені пам’ятками природи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук