<

20 молодіжок України об’єдналися проти чинної влади

20 травня 20102270

20 молодіжних всеукраїнських громадських організацій, незгідних з політикою чинній влади, об’єдналися 19 травня в Молодіжний Рух «СПРОТИВ». Про це 20 травня під час прес-конференції у Львові повідомив голова Народного Руху України Борис Тарасюк.

Як поінформували ZAXID.NET в НРУ, Меморандум про об’єднання підписали ВМГО "Батьківщина молода", ВМГО ОСМ "Зарево", Громадський Рух "За Україну", МГО "Ідейна варта", ВГО "Ліга народних адвокатів", ВМГО "Молода Просвіта", ВГО "Молодий Народний Рух", ВМГО "Молодий Рух", Молодіжне об’єднання народних дипломатів, Молодіжний меморіал ім. В.Стуса, ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", МГО "Молодіжний рух Києва", ВМГО "Молодіжний Союз Наша Україна", ВМГО "Національний студентський союз", ВМГО "Національно-свідома молодь", МГО "Патріот", Профспілка студентів, аспірантів та молодих спеціалістів "Моноліт", Спілка молодіжних патріотичних організацій України, ВМГО "Студентське братство", Молодіжне крило УНР Київщини.

Об’єднання заявляє про глибоке обурення "тими процесами, які почали відбуватись в державі після зміни влади внаслідок президентських виборів 2010 року". Зокрема: підписанням та ратифікацією міжнародного договору про пролонгацію базування російського Чорноморського флоту в Севастополі до 2042 року; систематичним порушенням Конституції України; відсутністю реакції влади на встановлення пам’ятника Й.Сталіну в Запоріжжі – тирану українського народу, з ім’ям якого пов’язано найтрагічніші сторінки української історії; призначенням Міністром освіти і науки України українофоба Д.Табачника та його діями на цій посаді щодо обмеження функціонування української мови; ініціюванням віце-прем‘єр-міністром з гуманітарних питань В.Семиноженком обговорення створення "союзної" держави між Україною, Росією та Білоруссю; скасуванням в судах присвоєння звання Героя України Степану Бандері та Роману Шухевичу; намаганням скасувати дублювання фільмів українською мовою; скасуванням обов’язкового складання тестів українською мовою; публічним запереченням Президентом Януковичем Голодомору 1932 – 1933 років, як факту геноциду українського народу; наміром підписати сумнівні міжурядові угоди щодо поглинання стратегічних галузей економіки України російським державними капіталом; тиском та репресіями проти учасників акцій протесту.

Об’єднання кваліфікує дії влади як такі, що "підривають державність, суверенітет України та її авторитет у світі. Режим Януковича своїми діями демонструє, що є маріонетковим, і продовжує багатовікову війну московської імперії проти українського народу".

Молодіжний Рух "Спротив" вимагає припинити тиск на студентську молодь; припинити утиск української мови у всіх його проявах; припинити згортання свободи слова та заборону на зібрання; зупинити здачу стратегічних галузей економіки та державної власності під контроль Кремля; відновити євроінтеграційний напрямок розвитку України; приймати доленосні рішення для країни виключно за підсумками консультацій з народом України; розпочати реалізацію передвиборчих обіцянок орієнтованих на молодь.

У разі нехтування вимог, об’єднання обіцяє "захищати наше майбутнє усіма можливими засобами". "Ми піднімемо молодь від заходу до сходу, від шахтаря та студента до вчителя і лікаря", - заявляє "Спротив".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук