22-річний львів'янин Руслан Давид майструє унікальні кастомні велосипеди

Юний конструктор уже виготовив понад десяток двоколісних такого типу

СуспільствоЮлія Девда, 16 лютого 2018, 19:40 0

Кастомні велосипеди, тобто двоколісні на замовлення, своїми руками майже чотири роки конструює Руслан Давид. До кожної моделі, окрім педалей, хлопець прилаштовує електричний або бензиновий двигуни, а також автомобільні колеса та раму із дротиків.

Поки що у гаражі юного конструктора стоять два унікальні велосипеди, адже вже з десяток поїхали до замовників. Тому зараз юний конструктор доставляє деталі у свій велосипед, створений за зразком американських велочоперів.

«Вихлопну трубу я взяв зі старого мопеда «Карпати», а на бензиновому баці вигравіював череп. Збираю цей ровер уже півтора року у вільний від навчання та роботи час. Пам'ятаю, як друг запропонував змайструвати залізного коня. Ми навіть не мали уявлення, з чого почати, тому пішли по деталі на металобазу, а через тиждень знайшли зварювальника. Перший ровер мав просту конструкцію, чорно-помаранчеву гаму», – згадує Руслан Давид.

Виготовляти кастомні велосипеди на замовлення Русланові щодня допомагає Олексій. Кожну модель протягом півтора-двох місяців хлопці не лише облаштовують під бажання клієнта, а й тестують: проїжджають на ровері по 50 кілометрів.

«Такими двоколісними набагато легше їхати. Ними без проблем пересуваємося дорогами з ямами, виїжджаємо на бордюри», – розповідає хлопець.

У невеличкий гараж навідується і батько Руслана.

«Син показував мені креслення і переконував, що буде робити такі велосипеди. Я спочатку сумнівався в цьому, але він довів: у нього вийде. Якщо Русланові треба зашліфувати чи зачистити якісь деталі, я сідаю і допомагаю йому», – каже батько Руслана Микола Давид.

Тим часом Руслан Давид уже вирішив, яким буде його наступний ровер. Чергового залізного коня велоконструктор хоче зробити триколісним і також із двигуном: або бензиновим, або електричним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук