25 студентів львівських вишів стажуватимуться у провідних фірмах Польщі

25 студентів львівських вишів стажуватимуться у провідних фірмах Польщі
Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Львівські виші підписали угоду про співпрацю з польським фондом «Leopolis for future». Згідно з нею, у 2015 році 25 студентів зможуть стажуватись в провідних компаніях Польщі. Зокрема, це будуть студенти Львівського національного університету ім. І. Франка, НУ «Львівська політехніка» та Львівської національної академії мистецтв. Урочисте підписання відбулось у Генеральному консульстві Республіки Польщі у Львові за участі заступника голови ЛОДА Юрія Підлісного, в.о. керівника департаменту освіти і науки ЛОДА Романа Бабія, представників обласної ради.

Як розповів на урочистостях консул Республіки Польщі у Львові Марцін Зєнєвіч, поляки з почуттям солідарності стежили за участю українських студентів у Революції Гідності і вирішили підтримати їх.

«В середовищі польських бізнесменів міста Гданська зародилася ідея допомоги молодим українцям, які так відчайдушно боролись за незалежність та європейський вибір України. Ми хотіли надати не лише матеріальну допомогу, а й дати змогу їм набути досвіду та вміння працювати в європейських умовах», - заявив він.

За його словами, перше стажування успішно пройшло літом 2014 року. Відтак, був заснований фонд «Leopolis for future», який реалізуватиме програму стажування в наступні роки. Головою фонду став Артур Ґабор, а ініціатором його створення - відомий польський бізнесмен і меценат Ґжеґож Валюшевський.

Ректор Львівської політехніки Юрій Бобало розповів, що студенти повернулись з першого стажування в рамках програми сповненими ентузіазму.

«Студенти повернулися з Польщі сповненими нових умінь та енергії. На стажування з Політехніки їздили студенти-хіміки, економісти та з Інституту телекомунікацій. Вони залишили після себе хороше враження на фірмах та підприємствах, де працювали», - зазначив він.

Наступна група студентів почне стажування у червні 2015 року з участі у п’ятому Європейському Фінансовому Конгресі у Сопоті. Після завершення Конгресу студенти поїдуть стажуватись до Гданська, Варшави, Познані та Плоцька.

«Ми відбираємо найкращих студентів. Намагаємось не обмежувати спектр спеціалізації, але керуємось насамперед конкретними пропозиціями польських фірм», - зазначив голова правління фонду «Leopolis for future» Артур Ґабор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук