Алкогольна логіка

Чому потрібно дозволити продавати горілку в школах і ларьках?

БлогиАндрій Колпаков , 1 липня 2015 256 2
Андрій Колпаков
керуючий партнер Analytic Group Da Vinci AG

Інші блоги автора

Тут приводять карколомне економічне підґрунтя під те, що пиво - це не алкоголь. Починаючи від бюджетів і закінчуючи робочими місцями, не забувши згадати малий бізнес. Просто сльоза капає на клавіатуру.

Я от взяв цю логіку і трохи змінив градус. Став на позицію водочників, якби вони займалися тим, чим займаються зараз люди, що стали на захист пивоварів.

Отже. Чому потрібно дозволити продавати горілку в школах і ларьках:

1. В умовах кризи ми повинні підтримати вітчизняний бізнес і дати йому можливість розвиватися. Дозвіл на торгівлю в школах і ларьках дасть можливість виробникам наростити виробництво. Це нові робочі місця, які зможуть дати поштовх розвитку України.

2. Алкогольний бізнес ще з часів самодержавства був основою для економіки. Це відрахування до бюджетів усіх рівнів, податки, виплати до Пенсійного фонду. Продаж горілки в школах сьогодні - це пенсія твоїх батьків завтра.

3. Малий бізнес на сьогодні недоотримує сотні мільйонів гривень від заборони на продаж горілки в ларьках і школах. Це тисячі українських сімей, які сьогодні не можуть реалізувати власну ініціативу і змушені животіти через дурість українських властей.

4. Доведено, що горілка в невеликих кількостях не тільки не шкодить здоров'ю, але навпаки сприяє становленню характеру і розвитку комунікативних здібностей. Традиційно в слов'янських країнах горілку вживали, починаючи з 12 річного віку. Це ніяк не відбилося на нинішніх поколіннях.

5. Горілка - це традиційний напій запорізьких козаків, які, як відомо, пили її замість води. Тільки після випивання кварти горілки хлопця брали на Січ. Таким чином, відродження традицій вживання горілки з отроцтва дасть додаткові можливості педагогам для патріотичного виховання дітей та молоді. Це так необхідно в нинішній складний час. Тільки горілка зробить з пацана справжнього чоловіка-патріота.

6. Дозвіл на реалізацію горілки в школах і ларьках допоможе розвитку невеликих регіональних винокурень і пересувних самогонних станцій, які забезпечать базові потреби населення в регіонах. Це вирішить питання депресивних територій та сприятиме появі нових робочих місць.

Ви як до такого ставитеся?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Constantine Soloshenko 2 липня 2015, 15:01

  Рассудим здраво, не знаю у кого какое здоровье, но по мне 2-3 литра пива по силе воздействия и последствиям = 0,5л водки. По цене опять же паритет, так что в принципе не вижу разницу между этими напитками. Согласен с автором полностью, любое спиртосодержащее пойло должно быть максимально ограничено к потреблению. Могут возразить, а как же кефир, соки и прочие напитки, содержащие какие-то количества спирта, ну чтож, попробуйте упиться кефиром)))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Svitlana Fedas 2 липня 2015, 11:55

  цілком згідна з автором, бо логіка, давати чи не давати досвіл на торгівлю, чомусь, на жаль, виглядає десь так, як тут описано :( без ознак здорового глузду. Іноді ще жіночки приходять, які хочуть торгувати насінням чи ще чимось у недозволених місцях, і кричать, що в них і в їхніх дітей шмат хліба забирають, не дозволяючи торгувати у самому центрі міста. А може. завтра їм стане треба торгувати в моєму дворі, чи взяти щось у моїй хаті? А чому іншим не дозволяють торгувати, а їм треба дозволити? Так кожен може вимагати, що завгодно. мотивуючи шматком хліба. Це в даному випадку не аргумент

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук