Про петиції і негрів

Тачки і пушки. Це те, що хвилює найбільш активних, свідомих, патріотично налаштованих і просунутих людей в Україні

БлогиАндрій Колпаков , 7 вересня 2015 234
Андрій Колпаков
керуючий партнер Analytic Group Da Vinci AG

Інші блоги автора

Вперше в країні був запущений механізм електронних петицій. Початок електронної демократії в Україні в теорії і спроба створити машинку для спуску громадського пара на практиці. У кожному разі, подія стратегічно значуща. Особливо в контексті бажання значних верств активних громадян безпосередньо управляти країною і вирішувати все самостійно.

Електронні петиції - це найбільш актуальні пріоритети запиту активних суспільних груп. І ось вам перші два пріоритети в сучасній історії України. 25000 голосів, достатніх для подальшого етапу розгляду, набрали дві петиції: дозвіл на вільне володіння зброєю і скасування акцизів на імпортні автомобілі. Напишу простіше: тачки і пушки. Це те, що хвилює найбільш активних, свідомих, патріотично налаштованих і просунутих людей в Україні. Це квінтесенція цілей соціальної активності вершків егалітарної системи. Це доконаний історичний факт, зрештою.

Пушки і тачки - це дуже характерні пріоритети, смію зауважити. Мрія про дешеву уживану тачку і круте дуло - це прямо-таки nigga dream пацанчики з чорного кварталу. Ця мрія, до речі, мало чим відрізняється від мрії пацанчики із Донбасу чи Сихова. Пам'ятається, у нас недавно був президент, який найбільше любив машини і постріляти в кабанчиків в Сухолуччі. А також влада і понти - але це вже вихідні поняття від глибинної пристрасті до пушок і тачок. Не знаю чим закінчити - сумно.

З.И. Мої дорогі нігга браза, я нормально ставлюся і до уживаних тачок і до дозволу на зброю. Але бажаю всім нам інших пріоритетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук