Андрій Садовий обговорив збереження єврейської спадщини Львова із рабином Вашингтона

СуспільствоОрися Шиян, 30 липня 20184450
Андрій Садовий обговорив збереження єврейської спадщини Львова із рабином Вашингтона
фото ЛМР
Рабину розповіли про єврейський фестиваль, що відбувається у Львові, та інші проекти

30 липня у Львові з візитом перебувають представники іудейської громади Вашингтона та рабин Шмуель Герцфельд. Під час зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим вони обговорили налагодження співпраці та питання збереження єврейської спадщини Львова, повідомляє прес-служба ЛМР.

Представникам єврейської громади показали презентацію про єврейську спадщину у Львові, розповіли про вже реалізовані проекти, а також нові. Найбільше увагу закцентували на темі «Простору синагог» та Янівського концтабору.

«Я у Львові вперше. Це дивовижне місто, і мені шкода, що я не був тут раніше», — сказав рабин Шмуель Герцфельд.

У зустрічі також взяла участь директор Всеукраїнського єврейського благодійного фонду «Хесед-Ар'є» Ада Діанова, яка розповіла про фестиваль єврейської музики LvivKlezFest, що традиційно відбувається у Львові.

«Єврейська спадщина дуже важлива, тому що це є частина нашого міста, це є частина нашої держави. Ми за останні 12 років дуже багато зробили. На сьогоднішній день ми маємо дуже добру співпрацю між всіма середовищами. Для мене дуже важливо усі ці проекти зреалізувати, щоби весь світ краще знав історію єврейської громади Львова та єврейської громади України», — зазначив під час зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий.

Презентація Львівської міськради

Нагадаємо, Міжнародний фестиваль єврейської музики «LvivKlezFest» відбувається у Львові вже 10 років поспіль. Цьогоріч з 15 травня до 10 червня тривав ювілейний X фестиваль, який сприяє збереженню єврейської культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук