Антикорупційне бюро набирає у Львові детективів із зарплатою ₴33 тис.

СуспільствоН.Т., 27 липня 201618900

Національне антикорупційне бюро України продовжило конкурс на посади детективів у Києві, Одесі, Харкові та Львові. Загалом НАБУ шукає 81 детектива та 11 осіб на посади керівників та їх заступників в окремий підрозділ детективів. Про це йдеться у розпорядженні директора НАБУ Артема Ситника.

Відомо, що детективи Антикорупційного бюро отримуватимуть 33-38 тис. грн зарплати. Серед вимог до кандидатів – юридична освіта, позитивна репутація та 2-3 роки стажу на роботі, пов'язаній із оперативно-розшуковою діяльністю (на керівні посади суворіші вимоги, зокрема – більший досвід).

За словами керівника львівського підрозділу НАБУ Тараса Лопушанського, загалом у Львові працюватимуть близько 15 детективів. Однак точну кількість зможуть назвати після закінчення конкурсу. Документи для участі у ньому прийматимуть до 1 серпня.

Зазначимо, що на початку червня керівником львівського підрозділу НАБУ призначили Тараса Лопушанського, який став переможцем відкритого конкурсу з-поміж 47 претендентів. Львівське НАБУ складатиметься із двох відділів – по роботі зі свідками та заявниками і з організаційної роботи.

Юрисдикція львівського управління Антикорупційного бюро поширюється на вісім областей: Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук