Антикорупційний форум «Нестримні-3,5»

БлогиАндрій Скоп , 15 січня 2016 564 1
Андрій Скоп
громадський активіст, учасник Революції Гідності

Інші блоги автора

Після антикорупційного форуму 2 «Міцний горішок» Брюс Вілліс, якого запросили побороти корупцію в Україні,незважаючи на високий гонорар зрозумів, що сам не справиться.

Тому було вирішено запросити  героїв  кінофільму «Нестримні» : Сильвестра Сталлоне , Джейсона Стейтема , Джета Лі, Дольфа Лундгрена, Міккі Рурка, Арнольда Шварценегера, Брюса Вілліса, Жан-Клода Ван Дама,Чака Норріса. Незважаючи на те, що бюджет боротьби з корупцією перевищить зібрані добровільні пожертви з народу, таке рішення привітали всі учасники конференції. Від подібного рішення зраділи керівники антикорупційного форуму, адже чим більший бюджет, тим більше можна заробити на боротьбі з корупцією.

 Очевидно, що подібні форуми будуть збирати тепер в кожному селі та селищі міського типу, щоб створити ілюзію боротьби з корупцією, а місцеві засоби масової інформації мають показати як представники корупції  борються з корупцією. Зрозуміло,що прості люди у це вірити не будуть, але задоволення від власного его для корупціонерів, що вони борються самі з собою, буде давати їм можливість добре спати.

Подібний блєф  і пропаганда будуть діяти в нинішній ситуації недовгий час. Адже як казав Геббельс: «Люди найбільше вірять у велику брехню». Але, на щастя, це не надовго . Велика брехня «великих пропагандистів» і їх доля відома і зафіксована в історичних підручниках.

Незрозуміло, коли влада перестане брехати собі і людям про містику боротьби з корупцією, бо небезпекою є те, що прості люди візьмуть боротьбу з корупцією у свої руки без усіляких форумів, з’їздів і конференцій, а це перетвориться у жорстоку розправу над «магнатами», тими, хто розкрадав, знущався і незаконно нажився на майні, яке належало «нам з вами». Створення подібних форумів – це лише агонія представників влади, ілюзія присутності і видимість роботи.

На щастя, люди перестали вірити у подібну брехню, яку нав’язують провладні організації і боротьбу з самим собою, і лише чекають моменту на місцях помститися владі за знущання і відсутність реальної роботи по зміні структури і психології владоможців. Переконаний, організатори подібних форумів це розуміють, але просто намагаються швидко нажитися на представниках бізнесу від влади, що все йде по плану. А представники бізнесу від влади мають декілька годин спокійного сну. Наразі.

Команда «Нестримних-3,5» навряд чи допоможе як і відмовився допомагати на одинці «Міцний горішок» Брюс Вілліс.

Ми вже маємо своїх Довбушів і Кармелюків, і вони вже починають діяти. Хати «Магнатів» вже скоро почнуть горіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук