Антикорупційний прокурор розповів про першочергові плани відомства

СуспільствоВолодимир Пиріг, 30 листопада 20159411

Новопризначений антикорупційний прокурор Назар Холодницький планує якомога швидше укомплектувати штат і організувати роботу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), щоб Національне антикорупційне бюро (НАБ) повноцінно запрацювала вже до нового року.

«Першочергові плани – це, безумовно, організація роботи. Є відповідальність перед громадськістю, громадянами, перед державою», – сказав він у понеділок 30 листопада, коментуючи своє призначення на посаду керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає «Інтерфакс-Україна».

Він нагадав, що антикорупційна прокуратура створюється для повноцінної роботи НАБУ.

«У нас завдання – запустити роботу Антикорупційного бюро і змусити його працювати, домогтися результатів, яких від нас чекає суспільство», – наголосив Холодницький.

Антикорупційний прокурор запевнив, що докладе всіх зусиль для того, щоб «бюро запрацювало до нового року».

Він додав, що задоволений тим, що пройшов конкурс на антикорупційного прокурора, а сам конкурс назвав «абсолютно прозорим і чесним».

Антикорупційний прокурор звернув увагу на те, що призначення керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури та формування штату цього органу є лише початком боротьби з корупцією, а «задоволеність (новою посадою) вимірюватиметься тоді, коли будуть реальні результати роботи».

Водночас він допустив, що після призначення антикорупційним прокурором навколо його імені може з’явитися різного штибу інформація.

«Я так розумію, що після цього призначення треба очікувати про себе якийсь компромат новий, якийсь бруд буде... Переживемо», — додав Холодницький.

При цьому він нагадав, що в штаті антикорупційної прокуратури – 50 осіб. За його словами, вже у вівторок відбудеться засідання комісії, на якому, зокрема, розглядатиметься питання обрання заступників антикорупційного прокурора.

«Я буду просити, щоб у нас якомога швидше були кандидати на інші посади, далі буде укомплектований штат. Самі розумієте, що конкурс на рядові посади відбуватиметься швидше», – сказав він.

Антикорупційна прокуратура створюється для нагляду за розслідуваннями кримінальних проваджень, якими займатиметься НАБ. 30 листопада, генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом призначив антикорупційним прокурором першого заступника прокурора Криму Назара Холодницького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук