Арабська молодь відкидає ІДІЛ і критикує іслам – соцопитування

СвітЛюбко Петренко, 14 квітня 20164130
Арабська молодь відкидає ІДІЛ і критикує іслам – соцопитування

Арабська молодь відкидає ІДІЛ і критикує іслам. Такі висновки можна зробити з результатів опитування громадської думки Arab Youth Survey 2016, які були презентовані в Дубаї – повідомляє  радіо Deutsche Welle.

Половина опитаних вважають ІДІЛ головною проблемою на Близькому і Середньому Сході. 78 відсотків респондентів заявили, що вони не стали б підтримувати організацію. Приблизно дві третини упевнені, що прагнення джихадистів створити халіфат успіхом не завершиться.

Крім цього, молоді люди критично оцінюють роль ісламу вцілому. Більше половини опитаних визнали, що релігія має занадто великий вплив у їхніх країнах. Три чверті вважають головною причиною нестабільної ситуації в регіоні, яка погіршилася за останні п'ять років, конфронтацію між сунітами і шиїтами.

Майже чверть респондентів впевнені, що нестача робочих місць змушує молодих людей долучатися до лав «Ісламської держави».

У дослідженні взяли участь 3,5 тисячі арабів у віці від 18 до 24 років з 16 країн Магрибу, Близького Сходу і регіону Перської затоки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук