Армія Росії готова до великомасштабних війн, – начальник Генштабу

СвітНаталія Зубрицька, 26 січня 2013128512
Армія Росії готова до великомасштабних війн, – начальник Генштабу
фото kommersant.ru
Валерій Герасимов

Російська армія готова до великомасштабних війн. Про це 26 січня на щорічних Загальних зборах Академії військових наук заявив начальник Генерального штабу Збройних Сил Росії генерал-полковник Валерій Герасимов.

"Великомасштабних війн ніхто не заперечує, і про неготовність до них і мови бути не може", - сказав він, відзначивши, що "все ж, на цей час найбільшу небезпеку для країни представляють точки нестабільності по периметру наших кордонів".

За словами Герасимова, для підтримки боєготовності російської армії розроблена стратегія її короткострокового, середньострокового і довгострокового розвитку.

Водночас Гєрасимов зазначив, що найближчому майбутньому потрібно розвантажити солдатів від невластивих їм функцій, але "тільки на мирний час та в пунктах постійної дислокації".

"На навчаннях і під час бойових дій ці функції будуть здійснюватися військами", - підкреслив Герасимов.

У грудні прем’єр-міністр Росії Дмитро Медвєдєв заявляв, що, незважаючи на зростання військових витрат, РФ не збирається ні з ким воювати.

Нагадаємо, державна програма озброєння російської армії на 2011-2020 роки передбачає розвиток ядерних сил, космічної та протиповітряної оборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук