Балотування Боровика в мери Одеси – це авантюра, – політолог

Балотування Боровика в мери Одеси – це авантюра, – політолог
Саша Боровик

Балотування радника Саакашвілі Саші Боровика на посаду мера Одеси буде авантюрою, яка хіба що допоможе йому зрозуміти, що таке українська політика, вважає політолог Євген Магда, повідомив «24 канал».

Коментуючи інформацію про можливе висунення Саші Боровика на пост мера Одеси, експерт зазначив, що Україна є демократичною державою, в якій кожен громадянин має право бути обраним. У той же час він вбачає кілька ризиків подібного висунення.

«Перший – це відсутність у нього українського громадянства: наскільки я пам’ятаю, він відмовився приймати українське громадянство. Тому говорити всерйоз про участь Боровика у виборах не доводиться», – зазначив Євген Магда.

«Другий момент – це участь у виборах в Одесі, з якою він, на мій погляд, досить слабо пов'язаний, хоча й працює радником голови обласної адміністрації. Це, скоріше, прагнення налякати конкурентів або, як кажуть військові моряки, «показати прапор» – в даному випадку, прапор Михайла Саакашвілі», – вважає експерт.

«Вважаю, що шанси пана Боровика в Одесі в нинішній ситуації з урахуванням того, що там є сильні кандидати, які«заякорились» на місто, є мінімальними. На мій погляд, це авантюра, але, з іншого боку, вона допоможе йому краще усвідомити, що таке українська політика», – заявив Євген Магда.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук