Безпритульний пес загриз декоративних кролів на великодньому ярмарку в центрі Львова

Цьогоріч тварин на ярмарку більше не буде

Писанка на великодньому ярмарку біля оперного театру

У Львові на великодньому ярмарку загинули три кролі, яких утримували в загоні навколо великої декоративної писанки на проспекті Свободи. Тепер організатори ярмарку стверджують, що цього року на ярмарку тварин більше не буде.

25 квітня свідки оприлюднили у соцмережі фото загиблих кроликів. За словами директора Львівського еколого-натуралістичного центру Ігоря Антаховича, це були карликові декоративні кролики різних забарвлень, яких спеціально відбирали для ярмарку.

Загиблі кролі на ярмарку в центрі Львова (фото "Варти1")

Львів’яни припускали, що тварини могли загинути через неправильне харчування або від переохолодження, адже в той день у Львові була холодні погода і навіть випав сніг. 

Однак організатор ярмарку стверджує, що кроликів задушив бродячий пес. Як розповіла ZAXID.NET арт-директор ТзОВ «Львівські ярмарки» Ольга Гренюх, кролики були в загоні навколо великої писанки цілодобово, але загинули вони не від переохолодження. «Ми кролів пильнували, годували, поїли, тримали їх у нормальних умовах. Вони були обгороджені парканом і сіткою. Але зранку через огорожу перескочив великий бродячий пес і задушив трьох кролів», – сказала Ольга Гренюх.

За її словами, пса помітили охоронці, коли він вже потрапив до вольєру. Пес встиг задушити трьох кролів, ще чотирьох вдалося врятувати.

«Мертвих кролів ми поховали за містом. Живих кролів повернули до еколого-натуралістичного центру», – зазначила Ольга Гренюх. Вона також наголосила, що на ярмарку вже кілька років поспіль були різні тварини – кролі, кози, вівці, курчата, але подібних інцидентів раніше не траплялося.

Четверо кроликів вижили, їх повернули до еколого-натуралістичного центру (фото "Варти1")

Директор Львівського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович також розповів ZAXID.NET, що організатори ярмарку відшкодували вартість кроликів – по 200 грн за одного загиблого.

Разом з тим, через випадок з кролями організатори ярмарку вирішили цьогоріч відмовитись від «живих декорацій». У цьому ZAXID.NET запевнила Ольга Гренюх. Чи будуть використовувати тварин під час ярмарків у наступних роках, наразі не відомо. 

Однак директор еколого-натуралістичного центру наголошує, що якщо організатори й захочуть у подальшому брати тварин для участі в ярмарках, їм доведеться краще дбати про охорону. «Працівники еколого-натуралістичного центру були біля писанки і бачили, як люди безконтрольно перелазили через огорожу до кроликів. Так не має бути. Я наголосив організаторам, що на майбутнє їм треба більш ретельно підбирати охоронців і пояснювати їм їхні обов’язки», – сказав він.

Зараз у вольєрі біля писанки тварин немає

Нагадаємо, у 2016 році вперше Львівська міськрада оголосила конкурс на організацію великоднього ярмарку. Проте на конкурс подалася лише одна фірма – ТОВ «Львівські ярмарки», яка організовувала подібні заходи й у минулі роки. Цьогоріч ярмарок розпочався 22 квітня і триватиме до 16 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук