Бійці АТО вчаться ораторському мистецтву до форуму «Захоплені життям»

СуспільствоЮрій Герун, 20 жовтня 2017, 20:15 443 0

Вони прикривали спини один одного на сході, а сьогодні пліч-о-пліч будують власну справу у мирному житті. А ще вчать ораторське мистецтво. Адже готуються до участі у форумі ветеранів АТО, на якому розповідатимуть про свій успіх іншим.

Андрій та Дмитро назвали своє кафе «HumDrum», що з англійської означає «банальне». Та історія цих двох хлопців зовсім протилежна. Війна, передній край фронту у Пісках та Бутівці, відтоді, обоє нерозлийвода. Після повернення й бізнес заснували на двох.

«Дмитро економіст, він займається документацією, паперами, а я більше творю, мені подобається працювати з кавою. З ним хоч у вогонь, у воду ми вже звикли. Я такий більш емоційний, а Дмитро навпаки спокійний і в нас такий тандем гаряче серце і холодний розум», – описує свій бізнес-дует доброволець Андрій Каратник з позивним «Лисий».

Справи після відкриття йдуть непогано, у планах розширення закладу. А все починалось із того, що Андрій готує відмінну каву, а Дмитро долею випадку знайшов приміщення.

«Маючи автомобіль, я деякий час по Львову таксував – це мені допомогло вивчити місто вивчити людні та безлюдні місця і в майбутньому допомогло максимально знайти гарне місце для кав’ярні», – розповідає атовець-бізнесмен Дмитро Гурний «Гура».

Та сидіти на місці не в стилі підприємливих бійців. Наступна мета донести історію свого успіху до інших. Для цього тренують публічне мовлення у професійного наставника. «Люди, які пройшли через таку життєву ситуацію, вони мають досвід долання себе і публічний виступ їм вдасться легко саме через це», – впевнений тренер ораторського мистецтва Андрій Степура.

На війні вони знайшли своє я, і один одного. У мирному житті відшукали свою неповторну справу. Та найголовніше – ні про що не жаліють. «Якби я не поїхав на війну, я би не мав зараз власної справи, я би працював далі на когось барменом. На фронті я відкрив лідерські можливості, про які не знав і не здогадувався», – каже атовець-бізнесмен Андрій Каратник «Лисий».

Війна не перепона, а шлях до успіху, певні організатори Форуму Ветеранів АТО «Захоплені життям». У стилі «TED-x» бійці розкажуть свої особливі історії.

«Щоб змінити стереотип, що це бідні наші хлопчики, голі-босі, що насправді не так. Вони відвоювали, прийшли і можуть далі рухатись, ніхто не впадає в депресію. Вони знаходять себе у мирному житті, знаходять професії, відкривають бізнес – це знаходження себе, але в мирному руслі», – анонсує форум прес-секретарка Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Заріна Акопянц.

Почути хлопців, отримати юридичну консультацію та поспілкуватись із роботодавцями на Форумі ветеранів АТО «Захоплені життям» можна 26 жовтня у Першій Львівській Медіатеці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук