Бізнес-парк «Оптіма Плаза» отримав міжнародний сертифікат BREEAM In-Use

Суспільствореклама, 25 вересня 2017, 21:00 551 0

Міжнародний сертифікат BREEAM In-Use першим в Україні отримав офісний комплекс «Оптіма Плаза», що у Львові на вулиці Науковій, 7Д. Такої відзнаки бізнес-парк удостоївся завдяки впровадженню у будівництво технологій, що зберігають енергію та є дружніми до довкілля.

«Ми заклали ці рішення ще на етапі проектування. Система, яка контролює викиди СО2 у приміщення. Відповідно, регулюється система вентиляції, це система рекуперації тепла з чілера, який виробляє холод. Це система сонячних колекторів, яка також дозволяє економити на енергоносіях, це система економії води через фотоелементи», – розповів Віталій Ломакович, співвласник, автор ідеї.

Будівництво комплексу розпочали у травні 2015 року і завершили у жовтні минулого року. За міжнародною сертифікацією план відповідає усім сучасним вимогам офісного приміщення.

«Передовсім, це енергоефективність інженерних систем і якість огороджуючої конструкції самої будівлі. Ця будівля отримала рівень «Very good», це 59,7%. Насправді, це дуже хороший показник», – сказав Максим Заїка, аудитор системи BREEAM In-Use.

Енергозберігаючі технології зацікавили шведську ІТ-компанію Sigma. Зараз у бізнес-парку «Оптіма Плаза» вони займають увесь четвертий поверх.

«Це є наявність великих панорамних вікон, які забезпечують нам природне денне освітлення, також комфортні температури. Там є система контролю, яка дозволяє виставляти ту температуру, яка кожній людині є комфортна», – пояснила Ірина Либич, офіс-менеджер IT-компанії Sigma Software.

Для орендарів бізнес-центр «Оптіма Плаза» пропонує ще заправки для електрокарів, криті велопарковки та паркінг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук