Блаженніший Святослав написав листа до новообраного митрополита Епіфанія

УГКЦ та ПЦУ, на думку архієпископа, покликані «спільно долати перешкоди, які стоять на шляху до єдності»

Святослав заявив, що від імені своєї церкви простягає руку Епіфанію

Голова Української Греко-Католицької Церкви звернувся до предстоятеля Православної церкви України Епіфанія. Лист Блаженнішого Святослава опублікований на сайті УГКЦ.

«Особисто та від імені Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви сердечно вітаю Вас з нагоди завершення Об’єднавчого собору, плодом якого стало обрання Вас на Предстоятеля Православної церкви України», – йдеться у зверненні.

Блаженніший Святослав нагадав, що українські і Греко-католицька, і Православна церква – є «церквами Володимирового хрещення, які були зроджені в купелі дніпровських вод».

«Ми живемо однією літургійною спадщиною … Хоч ще сьогодні ми не перебуваємо в повному євхаристійному сопричасті, однак покликані спільно долати перешкоди, які стоять на шляху до єдності. Цю історичну місію та фундамент майбутнього патріархату об’єднаної Київської церкви заклали ще славні церковні мужі Петро Могила та Йосиф Велямин Рутський», – написав очільник УГКЦ.

Він додав, що від імені своєї церкви простягає руку Епіфанію та усім православним братам, й пропонує почати разом шлях до єдності.

Як писав ZAXID.NET, раніше Блаженніший Святослав повідомив, що УГКЦ та нова Православна церква України відтепер в унісон даватимуть правдиву інформацію світу щодо ситуації в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук