У селі Шоломия Пустомитівського району власник однієї із земельних ділянок, на своїх володіннях побачив чийсь новенький особняк. Чоловік одразу звернувся до суду. Та справу не можуть вирішити вже більше року. Чому для будівництва котеджів, чужа земля - ласий шматок?
Землю в селі Шоломия Дмитро Брежанський отримав у спадок. Сюди навідувався рідко. Та один телефонний дзвінок змусив його приїжджати сюди частіше. Чоловіку повідомили, на його землі стоїть новий особняк.
Сусіди уже думали вітати пана Дмитра з новосіллям.
Пан Дмитро відразу ж захотів познайомитись із власником цегляного подарунку. Та спілкується з ним лише у Пустомитівському районному суді. Справа триває вже більше року, хоч сільська рада підтверджує, що будинок стоїть на чужій землі.
Землевпорядник Звенигородської сільської Ради розповідає, земельну ділянку у Шоломиї власник особняку таки придбав. От тільки не в Дмитра Бережанського, а в його сусідки пані Люби.
Любомира Цибульська продала Роману Терлецькому ось цю земельну ділянку. Та тут вже чотири роки голе поле.
Та за словами пані Люби, коли Роман Терлецький купував її землю, зауважень не мав.
Та координати у документах пана Терлецького такі ж, як і в Дмитра Бережанського. Щоправда з’явились такі виміри лише в 2011 році. А тоді уже йшов суд. Додаток до акту права власності із зміненими координатами підписувала працівник Львівського Інституту землеустрою Наталія Рудько. Чому, одна земля має координати іншої, жінка нам так і не поянила
Сам Роман Терлецький від коментарів утримався, мовляв цю справу може коментувати лише його адвокат. Та Наталія Бербединчак зміну координатів ділянки не коментує. Каже, це не її компетенція.
Однак, потім додає в правоті свого клієнта переконана.
Тим часом за фактом привласнення землі прокуратура Пустомитівського району порушила кримінальну справу.
Відповідальність за незаконне захоплення землі - штраф від 15 до 50 тисяч гривень.