Інші блоги автора
- Що буде з нашою армією у найближчі роки? 25 лип 2025, 13:31
- До річниці вбивства Юрія Вербицького 21 січ 2016, 22:45
- Пропаганда у Росії абсолютно самодостатня 9 вер 2015, 17:38
Ходять чутки, що голосування по Конституції ("особливий статус" та централізація під президента) збираються призначити на 31 серпня.
Цікаво, що буде?
Вимкнене табло?
Парасолька над Гройсманом?
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleВтручання в систему "Рада"?
Тітушки в кулуарах?
Я вважаю, що це голосування не має відбутися, а дехто з фронтовиків взагалі думає, що усі, хто натисне кнопку "за", вчинять злочин і мусять бути покарані.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter