Депутат «Батьківщини» назвав розрив угоди про вивіз сміття зі Львова політичною грою ЛОДА

СуспільствоКатерина Родак, 11 березня 20195930

Депутат Львівської обласної ради Ярослав Качмарик назвав ініціативу облради про дострокове розірвання договору про вивезення ТПВ політичною грою. Про це він заявив під час виступу на засіданні сесії міської ради Львова 11 березня.

Зокрема, представник фракції «Батьківщина» в облраді Ярослав Качмарик виступив перед депутатами Львівської міськради із заявою стосовно питання вивезення сміття зі Львова. Він заявив, що сьогодні немає жодних підстав для розірвання договору про передачу повноважень із вивезення ТПВ зі Львова.

«Завтра на сесію Львівської обласної ради виноситься питання звіту і зміни програми про затвердження заходів поводження з ТПВ у Львові. Обласна адміністрація і Львівська обласна рада перевели площину поводження із ТПВ у політичну. Зокрема, основне, що хочуть зробити на сесії обласної ради – змінити дату завершення дії угоди ЛОДА з 30.06 на 31.03. Я дуже критично оцінюю все, що зроблено містом, але те, що зробила ЛОДА – вона перевела об’єм ТПВ міста Львова на загальнообласний масштаб, а у стратегії поводження з ТПВ до 2030 року абсолютно немає міста Львова. Багато проблем переведені так, що можуть постраждати люди», – заявив Ярослав Качмарик.

«Коли приймалась програма поводження із ТПВ Андрій Садовий казав, що час домовлятись. Я не знаю, про що не домовились на нині Андрій Іванович [Садовий] і Олег Михайлович [Синютка], але люди не повинні страждати. Немає ніяких підстав – ні організаційних, ні юридичних, окрім політичних, навіть фейкових політичних, для розгляду питання перенесення дати дії угоди. Це просто політична гра», – додав Качмарик.

Нагадаємо, під час сесії Львівської облради 12 березня депутати планують проголосувати за дострокове розірвання договору про вивезення та утилізацію ТПВ між мерією Львова та владою області. Відтак обласна рада збирається скасувати передбачений до 30 червня 2019 року термін дії договору і передати повноваження з вивезення сміття міській владі вже з 1 квітня 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук