Держдума РФ обурена доповіддю британського Королівського інституту

У доповіді інституту міжнародних відносин у Лондоні експерти закликали Захід озброюватися проти Росії

СвітРоман Ганкевич, 4 червня 201519351
Держдума РФ обурена доповіддю британського Королівського інституту
фото УНІАН
Засідання Держдуми РФ

Російські парламентарі розкритикували доповідь Королівського інституту міжнародних відносин у Лондоні, що закликає Захід озброїтися проти Росії.

Російські депутати порівняли британську доповідь із пропагандою часів холодної війни, передає ВВС.

За словами члена комітету Держдуми у справах СНД Василя Лихачова, такі звіти пишуться на замовлення і покликані дезінформувати владні структури, перш за все міністерства закордонних справ західних країн, і відштовхнути їх від співпраці з Росією.

«Можна виразити тільки слова жалю, коли з'являються такого роду моменти, і вони не є позитивним фактором діалогу зовнішнього світу і РФ», - наводить слова російського депутата «РИА Новости».

Як заявив інший представник Держдуми РФ - віце-спікер нижньої палати російського парламенту Микола Левічев, експерти прагнуть зупинити розвиток Росії і перетворити її на частину третього світу.

«Різні експерти і політики різними словами кажуть приблизно одне й те ж: Заходу Росія потрібна ослабленою, знекровленою, пасивною країною - постачальником сировини, ринком збуту готової продукції», - вважає пан Левічев.

Як зазначається доповідь Королівського інституту міжнародних відносин у Лондоні була оприлюднена у ніч на четвер, 4 червня. У ній експерти закликають країни Заходу приділити більше уваги власній безпеці і попереджають, що у іншому випадку НАТО не зможе протистояти агресивній політиці російського президента Володимира Путіна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук