Держслужба у справах учасників АТО не отримувала заяви від Пісного про відмову від статусу

Василь Пісний

У Державній службі України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції не отримували заяви від заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією СБУ Василя Пісного про відмову від статусу учасника бойових дій.

Як розповів ZAXID.NET перший заступник голови міжвідомчої комісії з питань надання статусу учасників АТО Руслан Кучук, заяви від Василя Пісного про відмову від статусу у відомстві немає.

«У нас невелика кількість заяв на відмову, і їх реєстр не ведеться. Але у нас є облік усіх документів, які надходять і міжвідомчу комісію. Станом на 27 листопада зави від Пісного Василя Михайловича про відмову від статусу не надходило», – заявив ZAXID.NET Руслан Кучук.

Головний спеціаліст відділу персоніфікованих даних учасників АТО Людмила Гончаренко зазначила, що рішення про присвоєння статусу учасника бойових дій може приймати як спеціальна комісія у військкоматі чи іншій силовій структурі (СБУ, МВС), так і міжвідомча комісія Держслужби у справах ветеранів і учасників АТО.

У Службі безпеки України ZAXID.NET не вдалося отримати коментар з приводу того, чи звертався Пісний із заявою до відповідної комісії в СБУ, де він зараз працює.

Але загальний облік учасників АТО ведеться лише у держслужбі. У відомстві відмовилися надати інформацію ZAXID.NET у телефонному режимі про те, чи Василь Пісний досі має статус учасника бойових дій, посилаючись на законодавство про захист персональних даних.

Як повідомляв ZAXID.NET народний депутат Володимир Парасюк оприлюднив документ, у якому зазначається, що заступник начальника Головного управління боротьби з корупцією СБУ Василь Пісний отримав статус учасника бойових дій після трьох днів перебування у зоні АТО. Публічний скандал на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради, де Парасюк вдарив ногою у голову Василя Пісного, привернув увагу громадськості до його персони.

Після цього керівник управління боротьби із корупцією СБУ, заявив, що написав офіційну заяву про відмову від статусу учасника бойових дій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук