Дипломати Львова зібрали для важкохворих дітей 126 тис. грн

Володимир Балита, 12 грудня 20126530
Дипломати Львова зібрали для важкохворих дітей 126 тис. грн

У межах акції «Даймо надії» для важкохворих дітей Львівщини дипломати зібрали понад 126 тис. грн. Кошти було зібрано під час благодійного новорічно-різдвяного ярмарку «Даймо надію».

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, ярмарок було організовано Дипломатичним клубом Львова.

Мета заходу – збір коштів для Благодійного фонду «Даймо надію», що опікується дитячим домашнім госпісом для важкохворих і невиліковних дітей Львова та області, які мають термінальну стадію онкологічної хвороби.

В акції взяли участь понад дві тисячі львів’ян.

Зокрема, в межах Дипломатичного клубу Львова в організації та проведенні даного заходу взяли участь українські та іноземні дипломати (які працюють у Львові) – керівники та співробітники: представництва МЗС у Львові; генеральних консульств Польщі, Росії та Чехії, почесних консульств Австрії, Бельгії, Білорусі, Бразилії, Казахстану, Латвії, Литви, Мексики, Нідерландів, Німеччини, Угорщини, Франції, а також Управління міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації і громадські об‘єднання регіону.

В межах заходу відбулись лотерея, аукціон та виставка-продаж продукції іноземних країн-учасниць. Зокрема, новорічно-різдв’яних сувенірно-подарункових товарів, домашніх солодощів.

Загалом, організаторам ярмарку вдалось зібрати 126 554 грн. Представники Благодійного фонду «Даймо надію» планують використати ці гроші для закупки найнеобхіднішого обладнання.

Урочисту передачу грошового сертифікату згаданому Фонду представники Дипломатичного клубу Львова передадуть 12 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Останні новини
Залиште відгук