Для дітей-сиріт та переселенців зі сходу у Львові влаштували свято

Для дітей-сиріт та переселенців зі сходу у Львові влаштували свято
Діти змагатимуться у естафеті та отримуватимуть призи

У львівському парку культури ім. Б. Хмельницького влаштували свято для дітей переселенців зі сходу та дітей-сиріт зі Львівщини.

Дітки слухатимуть пісні гурту AtmAsfera, дивитимуться вистави театру Wind of Change, безкоштовно бавитимуться на атракціонах та змагатимуться у командах під час спеціального тематичного квесту.

«Норвезький фонд Aktiv Barnehjelp підтримав ідею такого свята. Ми почали шукати дітей, які переїхали і дійсно потребують допомоги, пішли в дитячі будинки, почали співпрацювати зі службою Львівського обласного центру соціальної служби сім’ї та молоді. Вони подали нам списки, ми пішли до тих дітей», – розповів ZAXID.NET один з організаторів заходу, режисер театру Wind of Change Юрій Юрченко.

У святі беруть участь близько 200 дітей. Багато з них, за словами організаторів, мають емоційні травми, бо бачили і чули вибухи.

«Є сім’ї з Маріуполя, Криму, Донецька. Діти прийшли з батьками. Крім дітей-переселенців, до свята також залучили дітей-сиріт із дитячих будинків Львівщини», – зазначив Юрченко.

Розпочнеться свято із концерту, де діти послухають кілька пісенних композицій. Для цього в парку обладнали спеціальну сцену.

«Потім ми будемо відправлятися у квест в індіанському стилі – пригоди будуть у всьому парку. Ми задіємо багато театралів, волонтерів. Дітки навчаться готувати, барабанити, танцювати, розслаблятися, бавитися, зустрінуться зі справжніми каратистами, музикантами», – пояснив Юрченко.

Квест матиме назву «У пошуках втраченої землі».

«Діточки будуть шукати втрачену землю, а вкінці усі зрозуміють, що наша земля – це Україна. Що ми її втратили, а тепер знаходимо і маємо робити все, щоб її відстояти і бути тут господарями», – зазначив один з організаторів.

Як зазначають волонтери, дітки будуть поділені на команди. Вони змагатимуться в естафеті розгадуватимуть загадки, доходитимуть до певних точок та отримуватимуть подарунки.

«Нас дуже добре прийняли. Допомагають хто чим може, дуже гарно ставляться. Враження найяскравіші. Дуже добре, що молоді хлопці та дівчата влаштовують свято для дітей навіть у такий важкий для країни час», – розповів Олександр з Криму, який привів на свято молодшого брата Олексія.

Захід триватиме до кінця дня, і завершиться біля сцени, де відбудеться невеличкий концерт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук