Для мешканців анексованого Криму запустили супутниковий телеканал UА:Крим

Для мешканців анексованого Криму запустили супутниковий телеканал UА:Крим

Телеканал UА:Крим з 1 січня 2017 року розпочав мовлення на частоті 10.759 ГГц супутника Amos 2, на якій раніше мовив телеканал Перший Ukraine. Також наприкінці 2016 року стартував офіційний сайт UА:Крим, де телеканал можна дивитися онлайн. Про це повідомив «Укрінформ», почилаючись на інформацію прес-служби телеканалу.

«Основна цільова аудиторія UА:Крим – мешканці Криму, переселенці та всі, хто цікавиться Кримом в Україні та за кордоном. В ефірі телеканалу – програми суспільного мовника України та програми власного виробництва творчого об’єднання UА:Крим», – йдеться в повідомленні.

«Кримський півострів залишався єдиною територією, яка не була охоплена українським регіональним мовленням. В законі «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» Крим присутній як територія України, і у нас була єдина можливість забезпечити там мовлення - вивести телеканал на супутник. Тому наприкінці минулого року ми переліцензували наш супутниковий телеканал Перший Ukraine, який тепер мовитиме під логотипом UА:Крим», – прокоментував заступник генерального директора з координації діяльності філій Національної телерадіокомпанії України Михайло Шматов.

За його словами, UА:Крим не повинен сприйматися як телеканал пропаганди, агітації чи контрпропаганди мовленню російських телеканалів, а як своєрідний міст між материковою Україною та Кримом, де мешкає 2-2,5 мільйона українців, які не зі своєї волі опинились в окупації.

Редакція UА:Крим базуватиметься в Києві і не планує офіційно акредитовуватися в Криму через МЗС Росії, як це зробили деякі телеканали.

«Формально у нас немає співробітників у Криму, бо там зараз небезпечно працювати... Але ми знайдемо можливості, щоб надати повну інформаційну картину того, що відбувається в Криму, без брехні та маніпуляцій. І безсумнівно наш фокус буде спрямований також на події та рішення, що стосуються Криму як в материковій Україні, так і в Росії та світі загалом», – зазначив керівник UА:Крим Михайло Смуток.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук