До кінця року Львівщина отримає стратегію розвитку до 2027 року

СуспільствоІрина Пакош, 10 червня 20143211

До кінця 2014 року на розгляд Львівської обласної ради представлять стратегію розвитку Львівської області до 2027 року.

Як розповів журналістам спеціаліст з місцевого економічного розвитку проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» Ігор Лепьошкін, стратегія має 5 цілей: прискорення економічного зростання, розвиток сільських територій, розвиток туристичного потенціалу, підвищення якості життя, поглиблення євроінтеграційних процесів.

Він зазначив, що, по-перше, Львівщина має стати регіоном інноваційного бізнесу. За його словами, однією із особливостей цієї стратегії є акцент саме на територіальному аспекті.

«Щодо сільського господарства, то в стратегії зазначено, що мають розвиватися сільські місцевості, а не сільська галузь загалом. На селі повинні займатися й іншими видами бізнесу», - додав Ігор Лепьошкін.

Крім самої стратегії, на кожні 3-4 роки розробляється план реалізації, який включає проекти. На ці конкретні проекти виділятиметься певна сума грошей. Зараз автори оголосили збір ідей проектів до плану реалізації на 2015-2017 роки.

За словами Ігоря Лепьошкіна, більшість ідей, які вони отримують, стосуються індивідуальних речей, наприклад, ремонтів доріг чи шкіл.

Стратегію розробляє Львівська облрада і Львівська облдержадміністрація за сприяння проекту «Місцевий економічний розвиток міст України».

Нагадаємо, у жовтні 2011 року депутати Львівської міськради затвердили стратегію розвитку Львова до 2025 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Peter Shinka 10 червня 2014, 17:00

  0
  0
  0
  До кінця року Львівщина отримає стратегію розвитку до 2027 року
  ---усі різні маразматичні стратегії починаючи з 1939року ми вже не раз проходили, , а тепер ми вимагаємо видовищ і пива , відразу без стратегій

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук