До кінця року у Львові переобладнають кілька поліцейських станцій

СуспільствоМар'яна Вербовська, 20 листопада 20168610
До кінця року у Львові переобладнають кілька поліцейських станцій
Станції будуть переобладнанні у Києві, Харкові та Львові

До кінця року у трьох містах України переобладнають 21 поліцейську станцію. Станції будуть переобладнанні у Києві, Харкові та Львові. Про це інформує прес-служба МВС України на офіційному сайті.

Реалізація проекту здійснюватиметься за підтримки Уряду та поліції Швеції. Крім цього, співпраця передбачатиме навчання поліцейських аспектам «community policing», розробку механізмів збільшення довіри до поліції, підвищення компетентності у забезпеченні громадського порядку «crowd control» (управління натовпом, потоками людей), а також надання транспортних засобів для поліцейських відділків.

За словами Арсена Авакова, узгодити проект і розпочати роботу заплановано до кінця року.

Шведська сторона розглядає також можливість підтримки реформи сервісних центрів МВС. У рамках проекту запланована закупівля та обладнання транспортних засобів для роботи мобільних сервісних центрів.

На думку Арсена Авакова, це дозволить децентралізувати систему надання послуг та оптимізувати процес комунікації держави з громадянами.

«Це призведе до значного скорочення витрат, адже буде відсутня необхідність будувати сервісні центри у віддалених населених пунктах. Це підвищить мобільність державного сервісу», - додав глава МВС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук