До стабілізації Грибовицького сміттєзвалища залучать працівників ДСНС

27 січня Володимир Гройсман приїхав до Львова, щоб обговорити проблему з вивезенням сміття

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що оскільки на Грибовицькому сміттєзвалищі є загроза обвалу, до стабілізаційних робіт залучать працівників ДСНС. Про це Гройсман повідомив на брифінгу у ЛОДА, 27 січня.

«Сьогодні я зустрічався з мешканцями Грибович і вважаю, що чіткі юридичні гарантії Львівської міської ради щодо виконання усіх зобов’язань мають бути планом дій міського голови Львова. Я розумію, як їм зараз там живеться. За 150 метрів від їхніх будинків розташоване сміттєзвалище. Цим людям я засвідчив, що як прем’єр-міністр готовий гарантувати виконання усіх обіцянок, які зробить міська влада», - сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр-мінстр наголосив, що у найкоротші терміни треба провести рекультивацію та дегазацію звалища. Для цього будуть залучені працівники ДСНС, оскільки на полігоні є загроза обвалу.

«Треба навести лад на Грибовицькому сміттєзвалищі, провести його рекультивацію, дегазацію, забрати звідти інфільтрат. У Львова є всі можливості, щоб профінансувати ці роботи. Бюджет розвитку у місті становить 1 млрд 800 млн гривень. За місяць-півтора місцева влада може підготувати план дій щодо Грибовицького сміттєзвалища. ДСНС виділить техніку, яка буде необхідною, щоб ці роботи проводити», - додав Гройсман.

За словами мера Львова Андрія Садового, місто готове профінансувати роботи, які проведе ДСНС, однак про яку суму йдеться наразі невідомо.

Додамо, що у п’ятниці, 27 січня, у ЛОДА відбулась комісія з надзвичайних ситуацій за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Згідно з рішенням комісії, ЛОДА передасть місту земельну ділянку, площею 12,5 га, для будівництва нового сміттєпереробного комплексу та полігону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук