До свого 15-річчя медичний центр «Інтерсоно» організував у Львові Міжнародну медичну конференцію

Суспільствопромоція, 24 травня 2016, 09:02 475 0

Здорові дітки — щасливі родини. Вже 15 років медичний центр «Інтерсоно Медікавер груп» допомагає українським жінкам відчути радість материнства.

«За роки існування «Інтерсоно» народжено вже понад 5 тисяч діточок. У нас є сім’ї, в яких є троє і четверо дітей. І всі ці дітки, одне за одним, були народжені у клініці «Інтерсоно», — розповіла генеральний директор «Інтерсоно Медікавер груп» Олена Мороз.

Сьогодні, галузь репродуктивної медицини стрімко розвивається. До ювілею команда «Інтерсоно» присвятила інноваціям Міжнародну конференцію «Допоміжні репродуктивні технології — справжнє мистецтво».

«Лікар завжди повинен бути попереду, повинен багато читати, знати і розвиватися», — зазначила акушер-гінеколог, учасниця конференції Наталя Галишич.

«Інтерсоно» — це лікування в Україні за європейськими стандартами. Медичний центр вже два роки входить до глобальної світової мережі клінік «Медікавер». А от ціни залишаються українськими. Тож сюди приїжджають і пари з-за кордону.

«Минулого року в нас пролікувалося від безпліддя більше сотні європейських пацієнтів, пар з Європи», — розповів головний лікар «Інтерсоно Медікавер груп» Руслан Червак.

В Україні вже працює дві клініки «Інтесоно» — у Львові та Ужгороді. Але команда на досягнутому не зупиняється.

«Репродуктивна медицина — це галузь, яка буде постійно розвиватися. Це пов'язано з сучасним способом життя. Ми дивимось на багато років вперед, думаємо, що можемо запропонувати клієнтам для вирішення їхньої проблеми. Тому будемо розширятись у всіх країнах, в яких ми представлені», — сказав комерційний директор групи компаній «Медікавер» Філіп Веласкес.

При «Інтерсоно Медікавер груп» вже створено Міжнародний департамент. Сюди звертаються пари із різних куточків і кожного року їх дедалі більше.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук