Доступ до реєстру е-декларування закрили до 1 вересня

Національне агентство з питань запобігання корупції тимчасово до 1 вересня припинило доступ до системи електронних декларацій. Про це повідомлено на офіційному сайті НАЗК.

«Сьогодні, 23 серпня, набуло чинності рішення Національного агентства з питань запобігання корупції стосовно внесення змін до деяких рішень НАЗК щодо функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідно, на офіційному сайті НАЗК тимчасово припинено доступ до системи е-декларування», – сказано у повідомленні.

У НАЗК пояснили, що система е-декларування запрацює у повному обсязі з 1 вересня 2016 року. Особи, які до набрання цим рішенням чинності подали до реєстру необхідні документи, мусять не пізніше семи календарних днів, які обраховуються з 1 вересня, перевірити їхній зміст та у разі виявлення неповних або недостовірних відомостей у них подати виправлені.

Крім того, у НАЗК додали, що документи, подані суб'єктами декларування із застосуванням електронних систем дистанційної ідентифікації, що використовують бази клієнтських даних банків, до набрання чинності цим рішенням, є чинними. Проте для подальшої роботи у реєстрі необхідно отримати особистий ключ та посилений сертифікат відкритого ключа електронного цифрового підпису.

Як відомо, 15 серпня в Україні запрацювала система електронного декларування. Однак система працює у тестовому режимі, оскільки вчасно не отримала атестат відповідності від Держспецзв’язку.

Голова НАЗК Наталія Корчак повідомила 18 серпня, що Держспецзв’язок взяв на себе зобов’язання отримати всі необхідні документи і до 31 серпня, довівши систему вже до функціоналу безпекової сторони, видати атестат відповідності. Відтак чиновники зможуть подавати електронні декларації про доходи лише з 1 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук