Дозвіл спостерігати за місцевими виборами в Україні вже отримали 58 організацій

СуспільствоРоман Ганкевич, 15 вересня 20152340
58 громадських організацій отримали дозвіл на спостереження за виборами 25 жовтня в Україні

Центральна виборча комісія вже надала дозвіл 58 громадським організаціям, які мають намір надіслати офіційних спостерігачів під час чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Центрвиборчкому, повідомляє прес-служба ЦВК.

«Станом на 15 вересня 2015 року Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час місцевих виборів 58 громадським організаціям», - йдеться у повідомленні.

Також ЦВК внесла зміни до постанов № 237 від 9 вересня 2015 року та № 216 від 3 вересня 2015 року, які стосуються видатків виборчих комісій для підготовки та проведення місцевих вибрів, та визначення кількості територіальних та одномандатних виборчих округів.

Крім того, Комісія затвердила Роз'яснення щодо деяких питань діяльності виборчої комісії АР Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських виборчих комісій як юридичних осіб.

Слід зазначити, що з суботи, 11 вересня, кількість громадських організацій, які зголосилися спостерігати за виборами і отримали дозвіл від ЦВК зросла майже вдвічі. Тоді дозвіл ЦВК отримали 32 організації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук