Інші блоги автора
- Про муніципальний форум у Франції і його користь для Львова 20 лист, 14:42
- Збереження міст – це збереження держави 16 лист, 17:38
- Заморожені російські активи на потреби українських міст 22 жовт, 17:41
Куди вивозимо сміття зараз?
Ми досягнули домовленості з Києвом щодо тимчасового прийому ТПВ на місцевий сміттєспалювальний завод. Він недовантажений. Для розуміння масштабів – Київ щоденно продукує 3000 тон сміття, Львів – 650 (з нього лише близько 35% буде вивозитись до Києва, решта по інших полігонах).
Я дякую меру Києва Віталію Кличку за простягнуту руку допомоги. Прошу київську громаду про підтримку цього рішення. Друзі пізнаються в біді.
На сьогодні сміття з Львова вивозиться більш-менш регулярно. Є проблемні моменти, пов’язані з тим, що перевізникам блокували доступ до чергових полігонів.
Як працює логістика?
Сміттєзбиральні машини привозять ТПВ на територію приватного автотранспортного підприємства в кінці Городоцької на виїзді Львова та перевантажують на великогабаритні вантажівки.
Учора ввечері була спроба заблокувати вивіз сміття з території даного підприємства. Логіка протестувальників просто вбивча: «Ми проти вивезення сміття зі Львова, бо… проти. Розвозьте його назад по контейнерних майданчиках і все!». Приїхала поліція – розібралась, перевірила накладні, машини випустили. Очікуємо, що спроби блокування вивезення сміття не припиняться. Будуть шукати будь-який привід.
Грибовичі і новий завод
По Грибовицькому полігону проектанти роблять коригування проекту рекультивації. До робіт зможемо приступити в найближчі тижні.
Під новий сміттєпеперобний завод продовжуємо пошуки ділянки. Жодної офіційної, підготовленої пропозиції від області наразі не отримали. Наразі це просто усна інформація – «от поїдьте подивіться там». Як тільки наші спеціалісти приїжджають на місце вивчити ділянку, там їх уже чекають обурені мешканці, попередньо поінформовані, що їхнє село «хочуть перетворити на нові Грибовичі».
Маємо справу з системною і добре організованою протидією. Мабуть, це унікальний випадок, коли під час надзвичайної ситуації державна машина працює не на допомогу у вирішенні проблеми, а навпаки.