Друзі пізнаються в біді

#‎Грибовичі. Актуальна інформація.

БлогиАндрій Садовий , 21 червня 2016 2650 3
Андрій Садовий
Міський голова Львова

Куди вивозимо сміття зараз?

Ми досягнули домовленості з Києвом щодо тимчасового прийому ТПВ на місцевий сміттєспалювальний завод. Він недовантажений. Для розуміння масштабів – Київ щоденно продукує 3000 тон сміття, Львів – 650 (з нього лише близько 35% буде вивозитись до Києва, решта по інших полігонах).

Я дякую меру Києва Віталію Кличку за простягнуту руку допомоги. Прошу київську громаду про підтримку цього рішення. Друзі пізнаються в біді.

На сьогодні сміття з Львова вивозиться більш-менш регулярно. Є проблемні моменти, пов’язані з тим, що перевізникам блокували доступ до чергових полігонів.

Як працює логістика?

Сміттєзбиральні машини привозять ТПВ на територію приватного автотранспортного підприємства в кінці Городоцької на виїзді Львова та перевантажують на великогабаритні вантажівки.

Учора ввечері була спроба заблокувати вивіз сміття з території даного підприємства. Логіка протестувальників просто вбивча: «Ми проти вивезення сміття зі Львова, бо… проти. Розвозьте його назад по контейнерних майданчиках і все!». Приїхала поліція – розібралась, перевірила накладні, машини випустили. Очікуємо, що спроби блокування вивезення сміття не припиняться. Будуть шукати будь-який привід.

Грибовичі і новий завод

По Грибовицькому полігону проектанти роблять коригування проекту рекультивації. До робіт зможемо приступити в найближчі тижні.

Під новий сміттєпеперобний завод продовжуємо пошуки ділянки. Жодної офіційної, підготовленої пропозиції від області наразі не отримали. Наразі це просто усна інформація – «от поїдьте подивіться там». Як тільки наші спеціалісти приїжджають на місце вивчити ділянку, там їх уже чекають обурені мешканці, попередньо поінформовані, що їхнє село «хочуть перетворити на нові Грибовичі».

Маємо справу з системною і добре організованою протидією. Мабуть, це унікальний випадок, коли під час надзвичайної ситуації державна машина працює не на допомогу у вирішенні проблеми, а навпаки.

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук