Facebook напередодні виборів в Україні посилить боротьбу з фейковими новинами

Компанія навесні створить центр, який займатиметься захистом виборчих кампаній від дезінформації

Facebook створить спеціальний штаб, щоб протистояти дезінформації та поширенню фейкових новин перед виборами, що відбудуться цього року в Євросоюзі, Україні, Ізраїлі, Індії.

Про це повідомляє «Голос Америки» з посиланням на відповідального за комунікації компанії Ніка Клегга. Компанія навесні створить центр, який займатиметься захистом виборчих кампаній від дезінформації. Центр розташовуватиметься в Дубліні, і буде створений на основі подібного центру, який протистояв дезінформації на проміжних виборах у США, а також президентських виборах у Бразилії.

Зазначається, що центр допоможе швидко реагувати на дезінформацію, долучати десятки експертів компанії, включаючи групу збору інформації, управління даними, досліджень, інженерів та юристів.

Нагадаємо, що раніше Facebook змінив вимоги до публікації політичної реклами у країнах. З початку лютого 2019 року публікувати політичну рекламу для української аудиторії зможуть лише рекламодавці, які перебувають на території України. На думку представників Facebook, це допоможе протидіяти зовнішньому втручанню у виборчі процеси, адже починаючи з 2016 року Facebook став ключовим майданчиком для політичної боротьби практично у всіх великих країнах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук