Флешмоб #‎Takisja до референдуму в Нідерландах охопив 1 млн користувачів соцмереж

СвітОльга Перехрест, 6 квітня 20162210

За місяць в рамках флешмобу #‎Takisja українці записали 200 відеозвернень до громадян Нідерландів, з проханням підтримати на референдумі Угоду про асоціацію України з ЄС.

Напередодні референдуму українські та голландські активісти запустили інформаційну кампанію, яка мала закликати нідерландців проголосувати за схвалення Угоди про асоціацію. Кампанія отримала назву #‎Takisja (оскільки українське «так» голандською буде «ja»). Користувачі мали записати короткі відеозвернення до мешканців Нідерландів, у яких мали пояснити, чому угода про асоціацію так важлива для українців.

У кампанії взяли участь чимало відомих осіб, наприклад, мер Львова Андрій Садовий, львівський ресторатор Андрій Худо, історик Ігор Лильо, письменник Сергій Жадан, Володимир та Віталій Клички та інші. Своє звернення також зробив телеканал новин «24».

За місяць кампанія #‎Takisja охопила 1 млн користувачів Facebook, з яких 400 тисяч – це мешканці Нідерландів. Всього було записано 200 відеозвернень.

інфографіка про результати кампанії #‎Takisja

Найпопулярнішим виявилось відео від футбольних вболівальників, яке набрало понад 100 тисяч переглядів на YouTube та Facebook.

«Ця та інші громадянські кампанії «за Україну» породили справжні українсько-голандські неформальні мережі, які вже будуть плани на спільні проекти в майбутньому. І за це дякуємо організаторам референдуму», - зазначили організатори кампанії. 

Нагадаємо, сьогодні у Нідерландах відбувається референдум щодо Угоди про асоціацію України з Європейським союзом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук