Львівський університет запускає крамничку з брендованими речами

«FRANKOstore» планують зробити і онлайн

Головні новини Львова 18.04Оксана Сенишин, 18 квітня 2018, 16:21 857 0

Львівський університет та громадська організація «Лабораторія ідей» розробили класичну лінійку товарів з гербом вишу, а також дизайнерську колекцію. Всі ці речі продаватимуть у себе в крамничці.

«В нас є екотовари ‒ це екосумки, екоблокноти, ручки. Є і звичайні. З одягу ми почали, з футболок. Будуть звичайні футболки і футболки поло», ‒ розповіла членкиня ГО «Лабораторія ідей» Юля Цимбала.

Зараз міні-завод трудиться над особливим замовленням – друкує футболки, на яких має з’явитися Іван Якович.

«Носитися буде дуже добре! Я такі ношу, вся моя сім’я такі носить. Гарантую 100 прань ‒ тільки так! Швидше футболка протреться, аніж друк зійде», ‒ пояснив відповідальний за прямий друк на міні-заводі Ростик Бакун.

Крамничка «FRANKOstore» має з’явитися у головному корпусі при книгарні університету вже до літа. Кошти, які вона виручатиме, збиратимуть у фонд. А його натомість використовуватимуть на найкращі ідеї студентів, що розвиватимуть виш. До прикладу, можуть запросити для спудеїв відомих тренерів із лекціями про соціальне підприємництво або ж закупити потрібне обладнання.

«Студенти можуть запускати свої маленькі підприємства. Наприклад, продаж кави при університеті. Але то звідкись треба взяти початковий капітал. Кошти можуть бути вкладені з перспективою туди. І ті кошти можуть заробляти на себе і притягувати до університету на ті ж самі студентські ініціативи», ‒ додала керівниця проекту Ольга Осередчук.

Та наразі на крамничку збирають гроші на українському спільнокошті. Вже майже є півсуми, а загалом потрібно 68 тис. гривень. На це залишилось 24 дні. Тим паче, що в ідейників є додаткові задуми.

«Ми думаємо-плануємо запустити онлайн-крамничку «FRANKOstore». Адже наші випускники і всі, хто мають стосунок до Франкової спільноти, вони є і далеко за кордоном. І вони зможуть придбати собі ту продукцію, не будучи тут фізично, в університеті, а просто через онлайн-покупку», ‒ підсумувала куратор PR-стратегії проекту «FRANKOstore» Мирослава Осередчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук