Генконсул РФ у Львові не знає про ліквідацію автономії українців Росії

18 квітня 20119112

Генеральний консул Російської Федерації у Львові Олег Астахов не знає про ліквідацію Федеральної національно-культурної автономії українців Росії і про пікетування російських дипломатичних установ із цього приводу.

Відповідаючи 18 квітня на запитання ZAXID.NET , чи планується на цьому тижні пікет біля Генерального консульства РФ у Львові у зв’язку із ліквідацією Федеральної національно-культурної автономії українців Росії, Астахов зазначив: «Їй-Богу, я тему вперше чую, і те, що будуть пікети на цю тему – теж. Ви – перше джерело, від якого я це чую».

На уточнююче запитання, чи знає він взагалі про ліквідацію національно-культурної автономії українців Росії, Астахов відповів: «Не треба мене мучити на цю тему. Ви мені зараз сказали інформацію, яку я вперше дізнався від вас».

На даний момент він, за його словами, зайнятий іншими справами і знайомиться із ситуацією у Львові. На запитання кореспондента ZAXID.NET , коли можна буде подзвонити до нього за коментарем пізніше, Олег Астахов зазначив: «У мене достатньо багато інших питань, якими я займаюсь, щоб їх відкласти і в першу чергу займатися тим питанням, яке ви мені пропонуєте».

Як інформував ZAXID.NET , 17 квітня цього року з ініціативи Української Всесвітньої координаційної ради та за підтримки українських громад за кордоном розпочався тиждень солідарності з українцями в Російській Федерації. Акції полягають у пікетуванні російських дипломатичних установ у всьому світі о 12 годині дня, протягом тижня, а також у напрямку петицій до комісії з прав національних меншин ОБСЄ.

Сьогодні, 18 квітня, о 12:00 відбудеться пікетування посольства РФ у Києві.

Як відомо, 27 січня цього року Верховний суд Росії ухвалив остаточне рішення про ліквідацію Федеральної національно-культурної автономії українців Росії. Міністерство юстиції РФ домагалося розпуску цієї організації у зв'язку з "виявленням порушень в господарській діяльності".

Як інформував ZAXID.NET , 22 березня Олег Астахов замінив на посаді Генерального консула РФ у Львова Євгена Гузєєва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук