Глобальне потепління може зруйнувати сховище з ядерними відходами у Тихому океані

У сховищі зберігається 87,8 тис. метрів кубічних відходів, які лишилися після ядерних випробувань США

СвітЮрій Братюк, 15 листопада17961
Глобальне потепління може зруйнувати сховище з ядерними відходами у Тихому океані
фото Islandlifemag
Сховище віходів на на Маршаллових островах

Кліматичні зміни можуть зруйнувати сховище на Маршаллових островах, де зберігаються відходи ядерних випробувань. Про це повідомляє Los Angeles Times.

Журналісти впродовж 15 місяців проводили розслідування, яке виявило, що «гробниця», як її називають місцеві жителі, знаходиться в жахливому стані, а підвищення рівня моря і температури, спричинені зміною клімату, можуть зруйнувати купол, що призведе до витоку токсичних відходів.

Журналісти Los Angeles Times, заявляють, що просочування радіоактивних матеріалів з кратера вже відбувалося у минулому. Фахівці пояснюють, що згідно з прогнозами, в середньому рівень моря підніметься на два метри до кінця поточного століття, але, через своє розташування, Маршаллові Острови постраждають чи не найбільше.

Сховище на острові Руніт було збудовано у 1970-х роках для захоронення 87,8 тис. м3 відходів, які лишилися після ядерних випробувань США. Більшу частину ядерних відходів захоронили у гробниці, збудованій на верхівці відкритого кратера, яку накрили куполом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук