Голова Луганської адміністрації проти проведення місцевих виборів в області

Центральна виборча комісія (ЦВК) має намір звернутися до військово-цивільних адміністрацій Донецької та Луганської областей щодо можливості проведення місцевих виборів на їхніх територіях 25 жовтня. Про це повідомив олова Комітету ВР з питань правової політики Руслан Князевич.в ефірі «5 каналу».

«ЦВК має право запитом звернутися до керівників Військово-цивільних адміністрацій цих двох областей для того, щоб вони сказали, прояснили на якій території з точи зору безпеки, в яких адмінтериторіальних одиницях є загроза, скажімо, зриву виборів і справді вони рекомендують ЦВК не організовувати, не проводити там виборчі компанії», – зазначив Князевич.

«В окремих районах Донецької й Луганської областей вибори не призначаються. Йде мова про окуповані території, а так само вибори не призначені на території автономної республіки Крим та міста Севастополь», – уточнив він.

Тим часом голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука вважає проведення місцевих виборів на неокупованих територіях Луганщини ризикованим.

За словами Туки, серед мешканців прифронтових територій чимало прибічників сепаратистів, більшість із яких за свої злочини досі не покарана.

«Яким чином ми можемо впроваджувати вибори, якщо ці вибори буде проводити людина, яка під час окупації перед адміністративною будівлею клала українські прапори, щоб всі відвідувачі вимушені були по них ходити ногами? Тому, на моє переконання, я б вибори в Луганській області взагалі не проводив», – заявив Тука в ефірі «5 каналу».

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні, окрім окупованих території Донецької і Луганської областей, призначені на 25 жовтня 2015 року.

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук