Голова МКЧС не довіряє діяльності московського офісу Червоного хреста

Голова МКЧС не довіряє діяльності московського офісу Червоного хреста
фото IKRK
Президент МКЧХ Петер Маурер

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) не має повного уявлення про російські гуманітарні конвої. Про це на прес-конференції в Києві сьогодні повідомив президент МКЧХ Петер Маурер, передає РБК-Україна.

«Щодо російських гуманітарних конвоїв, дійсно це питання піднімалося, і відносно допомоги від Росії ... І я дав більш ніж чітко зрозуміти те, що МКЧХ дотримуватиметься принципів нейтральності, неупередженості, повної прозорості питань, що стосуються доставки гуманітарної допомоги МКЧХ», - сказав Маурер.

При цьому він додав що МКЧХ не може бути частиною схем і механізмів, які не відповідають принципам міжнародного гуманітарного права.

Також Петер Маурер заявив, що вважає представництво своєї організації в Москві заангажованим та необ’єктивним і таким, що не дотримується принципів міжнародної діяльності .

«Що стосується представництва Червоного Хреста в Москві, то я не вважаю його діяльність такою, що відповідає принципам нейтралітету, незалежності, незаангажованості принципів, на яких базується вся діяльність МКЧХ», - заявив Маурер.

Він зазначив, що звернувся до президента російського Червоного Хреста з проханням звернути увагу на дотримання визначених принципів в діяльності представництва Червоного Хреста в Москві.

Нагадаємо, сьогодні вранці, російсько-український кордон перетнув, черговий, вже 16-й «гуманітарний конвой» РФ. Прикордонники відмітили, що значна частина автомобілів перевозила вантаж негуманітарного характеру – паливно-мастильні матеріали і літературу невстановленого змісту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук