Головні новини Львова за 1 березня

Хробаки у солдатській каші, компроміс на Варшавській-Сосновій, в Буківському інтернаті бракує кадрів та інші події цього дня

Суспільство1 березня 2017, 22:31 802 0

Хробаки у солдатській каші. Військовослужбовці пожалілися своїм рідним, а ті здійняли скандал. Розбиратися у ситуації приїхала камісія з Міністрества оборони.

Компроміс на Варшавській-Сосновій. Орендарі землі на Варшавській-Сосновій відмовляться від ділянки і передадуть її місту, якщо їм виділять нову під будівництво багатоповерхівки.

В Буківському інтернаті бракує кадрів. Туди потрапляють діти із психічними розладами та вадами розвитку. Щороку їх кількість збільшується. А от штат працівників залишається незмінним.

Придбали обладнання. Волонтери передали обладнання відділенню реанімації новонароджених Львівського ОХМАТДИТу.

В Ляльковому театрі - новий директор. Ляльки оживуть і оселяться вдома у глядача. Такі цікавинки обіцяє втілити в життя нова директорка Львівського обласного театру ляльок.

Всесвітній День котів. Пухнасті і не дуже, лагідні або зарозумілі. Вони віддавна живуть поруч із нами. І люди навіть придумали Всесвітній день котів.

Спортивні сім’ї: сестри Лівач. Молодша Оксана – чемпіонка світу серед кадетів. Та старша Марічка, володарка «бронзи» світової першості серед юніорів.

Дармова вода. Півроку з гарячою водою. «Теплоенерго» звинувачує спортивний клуб на вулиці Шафарика у самоврізці до своєї мережі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук