Головні противники мовного закону самі говорять російською

Російськомовні політики

Головні новини за 04 липняНовини Львова, 4 липня 2012, 23:29 0

Головні противники мовного закону, які у стінах парламенту спілкуються українсько, вже за його межами можуть перейти на російську. Натомість, дома політики спілкуються російською, а їхні українською нехтують взагалі. Ми вирішили проаналізувати, як хто і якою мовою розмовляє.

Донька головної опозиціонерки Юлії Тимошенко Євгенія українською практично не спілкується. Екс-дружина рок-музиканта Шона Карра на зустрічах, виступах чи конференціях обирає для спілкування російську. Натомість випускниця Лондонської школи економіки англійську знає відмінно.

Бізнес-леді та донька спікера Верховної Ради Олена Литвин українською також не говорить. Для власниці модного Будинку розкоші та завсідниці нічних тусовок рідною є російська.

Натомість, Володимир Литвин, як ми проаналізували, у своїх коментарях російською користується зрідка.

Анастасія Катеринчук, дружина політика Миколи Катеринчука російську у побуті вживає завжди.

Якою мовою після підписання законопроекту говоритиме український прем'єр Микола Азаров, слід лише здогадуватись. Як відомо зараз глава кабміну говорить сумішшю російської і ламаної української.

Не завжди ревно плекають українську мову і львівські політики. У нічному клубі, де власник депутат обласної ради Ігор Кривецький від партії "Свобода", лунає російський шансон.

Сама ж "Свобода" активно протестує проти прийняття мовного законопроекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук